![](https://mediagr.org/wp-content/uploads/2023/01/evi_fragkakh_syntrofos-1-1024x585.jpeg)
Το ACTION 24 ενισχύει τη δημοσιογραφική του Ομάδα με την παρουσία της Εύης Φραγκάκη, η οποία αναλαμβάνει από το Σάββατο 26 Ιανουαρίου την παρουσίαση του Κεντρικού Δελτίου Ειδήσεων του σταθμού που μεταδίδεται κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 19:00.
Το ACTION 24 ενισχύει τη δημοσιογραφική του Ομάδα με την παρουσία της Εύης Φραγκάκη, η οποία αναλαμβάνει από το Σάββατο 26 Ιανουαρίου την παρουσίαση του Κεντρικού Δελτίου Ειδήσεων του σταθμού που μεταδίδεται κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 19:00.